Zaopatrzeni w pyszne kanapki – jak zwykle podziękowania dla teściowej;-) ruszyliśmy wczoraj po pracy prosto na naszą budowę. Spotkaliśmy się z nasza ekipa i podziwialiśmy efekty ich pracy. Przyznam, ze ja już trochę jajko znoszę – nie mogę się doczekać aż domek będzie już stał! Wczoraj towarzyszył nam na budowie spec od stolarki okiennej i za jego rada powiększyliśmy okna z tylu domu o 5cm z każdej strony. Dzięki temu w przyszłości zapłacimy troszkę mniej za okna (będą w standardowym wymiarze). Nie ruszaliśmy okien od przodu ponieważ w konsekwencji moglibyśmy zrobić sobie kiedyś problem z szafka nad meblami w kuchni. Trudno, za te okna zapłacimy więcej. Spec od okien podał nam również wstępna wycenę stolarki okiennej na nasz domek (bez okien dachowych) – miedzy 17.000zl a 35.000zl w zależności od tego co sobie wymyślimy. Zaniemówiliśmy z mężem… Zostawiamy ten temat jednak na później, nie czas aby zaprzątać sobie teraz tym głowę. Poniżej stan prac na wczoraj:

image

image

image

image

image

image4 komentarze to “Stan na wczoraj”

 • Edyta says:

  Witam serdecznie,
  Gdzie Państwo budujecie swój domek? Nam z mężem ten projekt bardzo się podoba, ale chcielibyśmy zobaczyć jak wygląda w środku. Jesli byłoby to możliwe, to bylibyśmy wdzięczni.
  Pozdrawiam
  Edyta Karda

  • Marta says:

   Witam! Domek budujemy w wiosce oddalonej 5km od Swidnicy (niedaleko Walbrzycha, ok 60km od Wroclawia). Oczywiscie mozemy sie umowic, nie ma problemu, prosze tylko o informacje kiedy chcieliby Panstwo przyjechac. Pozdrawiamy serdecznie!

   • Edyta says:

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Okazuje się, że mieszkamy od siebie 300 km, ale mój mąż bardzo chce jechać i zobaczyć. Jak mąż wróci do domu na weekend, to się jeszcze do Państwa odezwę.
    Pozdrawiam
    Edyta Karda

    • Marta says:

     Jak cos serdecznie zapraszamy! Moga Panstwo tez zaczekac do momentu az powstana scianki dzialowe. Wtedy znacznie lepiej bedzie widac jak duze sa pomieszczenia. Scianki z pewnoscia zaczna powstawac jeszcze w tym miesiacu. Majstry musza sie uwinac ze scianami szczytowymi do 20 czerwca, poniewaz na ten dzien mamy zapowiedziana wiezbe no i dekarzy. Takze po 20.06 zacznie dziac sie na dole. Zapraszamy kiedy tylko maja Panstwo czas:-) pozdrawiamy!

Zostaw komentarz