Dłuuuga przerwa w pisaniu spowodowana była tym że mieliśmy przestój w temacie…ale to wszystko nieistotne. Najważniejsze jest to że dziś odebrałem…..

POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!! 🙂 🙂

Teraz mam nadzieje zacznie dziać się więcej i więcej też będzie do opisania tutaj. Jednak po chwili ekscytacji pozwoleniem znów mina troszkę zrzedła bo trzeba dalej czekać – tym razem na uprawomocnienie się decyzji…co dalej? Czas i pogoda pokaże 🙂

Odnośnie rzeczy jakie się działy podczas długiej przerwy, złożone zostały dokumenty wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę….troszkę trwało zanim wszystko zostało przetworzone. W międzyczasie musiałem jeszcze uzupełnić dokumentacje o odrolnienie części działki, tzn złożyć wniosek o odrolnienie części działki na której będzie znajdował się nasz dom i poczekać na decyzję. Poza tym reszta poszła zaskakująco gładko. Teraz jak już trzymam w ręce  wyczekiwany dokument stwierdzam, że nie taki diabeł straszny jak go malują i da się wszystko w naszym kraju mimo wszystko załatwić w miarę szybko. Oczywiście że biurokracji mogło by być mniej, ale niema tragedii…staranie się o budowę nie było bardzo uciążliwe.

Postaram się później przedstawić zestawienie kosztów jakie do tej pory musieliśmy ponieść w związku z przygotowywaniem dokumentacji.

 2 komentarze to “POZWOLENIE!”

Zostaw komentarz